Најава за Европанорама | Сите содржини | DW | 07.02.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Најава за Европанорама

Во ТВ магазинот на Дојче веле на македонски на 09.02. гледајте ги следниве теми: Поранешните радикали во Србија се трансформираа во демократи; Слободата на говор во Унгарија под притисок; Карневалисти на богослужба.

Гледај видео 00:53
Now live
00:53 минути