Најава за Европанорама | Сите содржини | DW | 27.12.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Најава за Европанорама

Најава на темите во Европскиот магазин на Дојче Веле кој можете да го гледате во недела (29.12) во 5 минути до 16 часот на Алфа телевизија

Гледај видео 00:46
Now live
00:46 минути