Најава за Европанорама 25.05.2014 | Старт | DW | 23.05.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Најава за Европанорама 25.05.2014

Ова се темите кои можете да ги гледате во телевизискиот магазин на Дојче веле - Европанорама, кој се емитува секоја недела на телевизија Алфа во 15:55 часот

Гледај видео 00:45
Now live
00:45 минути