Најава за Европанорама 13.07.2014 | Старт | DW | 11.07.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Најава за Европанорама 13.07.2014

Погледнете со кои теми се занимаваме во новото издание на телевизискиот магазин Европанорама, кој се емитува во недела на телевизија Алфа

Гледај видео 00:40
Now live
00:40 минути