Најава за Европанорама за 30.03.2014 | Старт | DW | 28.03.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Најава за Европанорама за 30.03.2014

Ова се темите кои ќе можете да ги следите во новото издание на телевизискиот магазин Европанорама на Дојче веле. Новото издание ќе биде емитувано на ТВ Алфа, в недела (30.03.2014) во 15.55 часот.

Гледај видео 00:45
Now live
00:45 минути