Најава за „Европанорамата“ на 17.08.2014 година | Старт | DW | 15.08.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Најава за „Европанорамата“ на 17.08.2014 година

„Европанорамата“ на Дојче веле гледајте ја на ТВ Алфа во 14:45 часот.

Гледај видео 00:40
Now live
00:40 минути