Навивачите (не)задоволни | Сите содржини | DW | 17.06.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Навивачите (не)задоволни

Германија ја пропушти шансата за влез во осминафиналето. Против Полска одигра само нерешено 0:0.

Гледај видео 02:25
Now live
02:25 минути

Прочитај го и ова