Мртви тигарчиња во фрижидер | Сите содржини | DW | 01.06.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Мртви тигарчиња во фрижидер

Во контроверзниот Тигарски храм во Луангта Маха Буа во Тајланд властите пронајдоа 40 мртви тигарчиња.

Гледај видео 01:34
Now live
01:34 минути