Морски сирени во базен | Сите содржини | DW | 17.06.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Морски сирени во базен

Во еден базен во Фрајбург 148 девојки се обидоа да постават рекорд. По долг тренинг, облечени како морски сирени, влегоа во книгата на рекорди.

Гледај видео 01:55
Now live
01:55 минути