Меркел повторно силно се тресеше на јавна церемонија | Старт | DW | 27.06.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Меркел повторно силно се тресеше на јавна церемонија

Само осум дена по нејзиниот напад на тресење на јавен настан, кој предизвика големо внимание во јавноста, германската канцеларка денеска повторно имаше исти проблеми.

Гледај видео 00:51