Манчестер им оддаде почит на загинатите | Старт | DW | 24.05.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Манчестер им оддаде почит на загинатите

Со минута молчење илјадници граѓани на британскиот град се простија од загинатите во самоубиствениот бомбашки напад во манчестер арената и порачаа дека теророт нема да ги уплаши.

Гледај видео 00:48