Македонските спортисти низ Европа | Теми | DW | 16.07.2007
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Теми

Македонските спортисти низ Европа

Македонските спортисти деновиве активни на меѓународно ниво. ВО Скопје пак се оддржува летна фудбалска школа во соработка со фудбалскиот клуб Милан.

Фудбалска школа на Милан во Скопје

Фудбалска школа на Милан во Скопје