Луксузни чоколада за Велигден | Сите содржини | DW | 31.03.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Луксузни чоколада за Велигден

Производителите на чоколада во Беверли Хилс и Холивуд за Велигден подготвуваат специјални чоколада. Меѓу импресивните и скапи креации има и зајаци со злато од 18 карати.

Гледај видео 01:36