Лажни смартфони како заштита од крадци | Сите содржини | DW | 06.06.2019

Посети ја новата страница на DW

Погледнете ја бета-верзијата на dw.com. Сѐ уште не сме готови! Вашето мислење може да ни помогне да ја направиме подобра!

  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Лажни смартфони како заштита од крадци

Криминалот во Мексико е познат ширум светот. Сопствениците на смартфони мора да бидат креативни ако сакаат да се заштитат од кражби.