Кратења за грчките пензионери? | Старт | DW | 25.06.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Кратења за грчките пензионери?

Повеќекратните кратења на пензиите во минатите години многу тешко ги погодија Грците. А сега очигледно престојат нови...

Гледај видео 01:29
Now live
01:29 минути