„Котелот“ во Марсеј е можеби предност за Германија | Сите содржини | DW | 07.07.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

„Котелот“ во Марсеј е можеби предност за Германија

Грижите на Јоахим Лев околу составот на тимот за вечерашното полуфинале против Франција се минато - Германија е подготвена да ги „уништи“ француските „петли“.

Гледај видео 01:40
Now live
01:40 минути

Прочитај го и ова