Кои пратеници помагаа во упадот во Собранието | Старт | DW | 23.05.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Кои пратеници помагаа во упадот во Собранието

Видео снимките кои ексклузивно ги објави телевизија Телма даваат јасен приказ за улогата на некои од пратениците на коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во упадот во Собранието на 27 април годинава. Во изјава за ДВ денеска, дел од нив и натаму отфрлаат било каква одговорност.

Гледај видео 03:00