Козаци го нападнаа Навални | Старт | DW | 18.05.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Козаци го нападнаа Навални

Рускиот опозиционен лидер Алексеј Навални и повеќемина негови приврзаници беа напaднати од група Козаци на аеродромот во Анапа.

Гледај видео 02:02
Now live
02:02 минути