Карикатури за Трамп: Кога смеата е единствена утеха | Сите содржини | DW | 18.11.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Свет

Карикатури за Трамп: Кога смеата е единствена утеха

Карикатуристи од целиот свет реагираат на победата на Трамп