Калиопи вечерва се бори за финале на Евросонг | Сите содржини | DW | 12.05.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Калиопи вечерва се бори за финале на Евросонг

Македонската претставничка на годинешниот Евросонг, Калиопи синоќа ја одржа последната проба пред вечерашниот полуфинален настап.

Гледај видео 00:48
Now live
00:48 минути