Како Хју Хефнер го смени светот на магазините | Сите содржини | DW | 28.09.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Панорама

Како Хју Хефнер го смени светот на магазините

Основачот на Плејбој и холивудска ѕвезда, Хју Хефнер почина во 91 година од животот. Без оглед дали го сакате или мразите, факт е дека тој го промени светот на издаваштвото- и начинот на кој го гледаме човекото тело.