Казниво „селфи“ со диносауруси | Теми | DW | 06.06.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Казниво „селфи“ со диносауруси

Необична ноќна „посета“ на музеј на еден германски студент во Австралија заврши со кривична пријава.

Гледај видео 01:02