И Оскарот оди за... | Старт | DW | 05.03.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

И Оскарот оди за...

Мексиканска вечер во Холивуд. 90-то издание на Оскарите дефинитивно мина во знакот на мексиканскиот режисер Гиљермо дел Тоор и неговиот филм „Обликот на водата“

Гледај видео 01:01
Now live
01:01 минути