Италијански изборен трилер | Теми на денот | DW | 11.04.2006
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Теми на денот

Италијански изборен трилер

Романо Проди се прогласи за победник - Силвио Берлускони вели сеуште не се избројани сите гласови и треба да се почека.

Проди и Берлускони по ТВ-дуелот

Проди и Берлускони по ТВ-дуелот

Реклама