Истополова двојка пингвини посвои јајце | Теми | DW | 23.08.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Истополова двојка пингвини посвои јајце

Зоолошката градина во Берлин со години немала пиле од пингвин... Сега желбата може да ѝ ја оствари една пингвинска геј-двојка...

Гледај видео 01:32