Им пркоси ли германската економија на кризите? | Старт | DW | 11.02.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Им пркоси ли германската економија на кризите?

Ѝ оди ли на Германија можеби премногу добро- со оглед на кризните жаришта ширум светот. Досега тие не му наштетија премногу на германското стопанство. Прашање е само до кога.

Гледај видео 01:57
Now live
01:57 минути