Имиџот на доверливост и добар квалитет на испит | Сите содржини | DW | 30.09.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Имиџот на доверливост и добар квалитет на испит

Фолксваген и неговиот скандал со манипулираните вредности на издувните гасови го загрозуваат добриот глас на Германија

Гледај видео 01:59
Now live
01:59 минути

Прочитај го и ова