Илјадници на протестот на „Шарената револуција“ | Сите содржини | DW | 21.06.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Илјадници на протестот на „Шарената револуција“

Гледај видео 02:54

Прочитај го и ова