Иднината на патувањето со авион | Сите содржини | DW | 21.05.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Иднината на патувањето со авион

Планирате ли наскоро да патувате со авион? Еве како тоа би изгледало:

Гледај видео 01:47