Ибрахимовиќ се збогува од ПСЖ | Сите содржини | DW | 13.05.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Ибрахимовиќ се збогува од ПСЖ

Легендарниот шведски напаѓач соопшти дека си заминува од францускиот првак ПСЖ на крајот на сезоната. Следната станица непозната. Се шпекулира со англиската премиер лига или со САД.

Гледај видео 01:05
Now live
01:05 минути