Зима во април | Сите содржини | DW | 19.04.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Зима во април

Во делови од Германија денеска паѓа снег. Студеното и влажно време ќе потрае.

Гледај видео 01:10