За „Медена земја“ знаат и во селата во Пацификот | Сите содржини | DW | 10.02.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

За „Медена земја“ знаат и во селата во Пацификот

„Медена земја“ не дојде до Оскарот, но нејзиниот режисер вели дека мисијата е успешна. Еве што изјави на црвениот тепих во Холивуд ко-режисерот на „Медена земја“, Љубомир Стефанов.

Гледај видео 00:39

Прочитај го и ова