Замина Валтер | Сите содржини | DW | 23.05.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Замина Валтер

Легендарниот српски и југословенски актер, Велимир Бата Живојиновиќ почина синоќа во 82-та година од животот по долго боледување

Гледај видео 01:34
Now live
01:34 минути

Прочитај го и ова