Епл Воч може многу! | Старт | DW | 10.03.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Епл Воч може многу!

Тој треба да биде најличниот апарат што креативците на Епл го извадиле на пазарот досега. Новиот смартвоч на Епл може многу!

Гледај видео 01:03
Now live
01:03 минути