Екстра прст за смартфон | Старт | DW | 14.06.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Екстра прст за смартфон

Некои технички креации се корисни, некои не толку - во која категорија ќе го ставите вие овој изум на француските научници, оставаме на вас...

Гледај видео 01:05