Европското фудбалско првенство може да почне! | Сите содржини | DW | 10.06.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Европското фудбалско првенство може да почне!

Секогаш е добро време за забава - за фановите во Париз Европското првенство веќе почна. Иако има размислувања околу безбедноста, тие не дозволуваат некој да им го расипе расположението.

Гледај видео 01:57
Now live
01:57 минути

Повеќе во Медија центарот

Прочитај го и ова