Дуизбург победи на гости | Вести | DW | 20.10.2007
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Вести

Дуизбург победи на гости

*

Во премиерниот натпревар во фудбалската Бундеслига Дуизбург на гости го совлада Котбус со 2:1. Останатите натпревари на програмата се денеска и утре.