Од семка и ѓубре до двор со душа | Сите содржини | DW | 11.09.2021

Посети ја новата страница на DW

Погледнете ја бета-верзијата на dw.com. Сѐ уште не сме готови! Вашето мислење може да ни помогне да ја направиме подобра!

  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Од семка и ѓубре до двор со душа

Игор Цветковски е машински техничар кој го има еден од најубаво уредените дворови во Скопје. Хортикултурно сам го осмислува и одржува. Сѐ што се наоѓа во него е производ на неговите вредни раце.