Двоен баксуз | Сите содржини | DW | 24.07.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Двоен баксуз

26-годишен возач во Сиднеј имал баксузен ден. Откако со комби возило удрил во полициски автомобил, полицијата го пронашла со помош на снимки од безбедносни камери. При претресот стигнало изненадувањето - багажник полн со дрога.

Гледај видео 01:11