Да возам Ферари, макар еден ден! | Старт | DW | 22.04.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Да возам Ферари, макар еден ден!

Од овој звук забрзуваат срцата на фановите на брзите автомобили. Барем еднаш да се седне зад воланот на еден луксузен автомобил. Тоа сега го овозможува една нова компанија од Магдебург. Тие не изнајмуваат само автомобил, туку и едно посебно чувство, макар и на неколку часа.

Гледај видео 01:58
Now live
01:58 минути