1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW

Гугл

Тема

Гугл односно Google Inc. е американска мултинационална корпорација позната по својот систем за интернет пребарување. Седиштето на компанијата е во Гуглпекс, Калифорнија

Прескокни го блокот Рубрики

Рубрики

Прикажи повеќе