Грците почнуваат одново | Старт | DW | 14.07.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Грците почнуваат одново

Договорот за нова финансиска помош за Грција доаѓа во пакет со длабоки и тешки реформи. Што мислат Грците за бриселскиот компромис?

Гледај видео 01:37
Now live
01:37 минути