Груевски:немаме потпишано никаков договор со ДУИ | Теми на денот | DW | 27.05.2007
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Теми на денот

Груевски:немаме потпишано никаков договор со ДУИ

По најавата за излегување на ДПА од владината коалиција, македонскиот премиер Груевски се обидува да ја смири топката.

Кој ќе остане во владата?

Кој ќе остане во владата?

Реклама