Враќање на „голтачите на бензин“ | Старт | DW | 14.01.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Враќање на „голтачите на бензин“

На саемот за автомобили во Детроит производителите гордо ги прикажуваат своите најнови модели на џипови и пикапи. Ниските цени на горивото повторни ги прави атрактивни „голтачите на бензин“.

Гледај видео 03:05
Now live
03:05 минути