Впечатливи спортски моменти 2013 | Сите содржини | DW | 02.01.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Впечатливи спортски моменти 2013

Зајаци кои се натпреваруваат во скок во височина, кучиња што сурфаат и редица киксови на вистински спортисти - спортската 2013. донесе многу занимливости. Да се насмееме уште еднаш преку фотографиите од таквите настани.