1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW

#dw_BalkanBooster: Купувате ли вода?

Нусрах Хаџиќ | Денис Тахири
10 септември 2021

Каква вода пиете: купена или од чешма, или можеби директно од извор? #dw_BalkanBooster тимот Нусрах и Денис се позанимава со оваа тема и донесува нова видео приказна.

https://p.dw.com/p/40A8U
Прескокни го блокот Поврзани теми

Поврзани теми

Прескокни го блокот Тема на денот

Тема на денот

Северна Македонија Протест

Кога градот престанува да биде Град

Прескокни го блокот Повеќе теми
Врати се на почетната страница