#dw_BalkanBooster: Купувате ли вода? | Теми | DW | 10.09.2021

Посети ја новата страница на DW

Погледнете ја бета-верзијата на dw.com. Сѐ уште не сме готови! Вашето мислење може да ни помогне да ја направиме подобра!

  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

#dw_BalkanBooster: Купувате ли вода?

Каква вода пиете: купена или од чешма, или можеби директно од извор? #dw_BalkanBooster тимот Нусрах и Денис се позанимава со оваа тема и донесува нова видео приказна.