Величествено славје во Порто | Сите содржини | DW | 10.06.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Величествено славје во Порто

Португалската фудбалска репрезентација заедно со навивачите пред градското собрание на Порто ја прослави историската титула во новото натпреварување Лига на нации.

Гледај видео 01:34