Бурна ноќ во Белград | Сите содржини | DW | 08.07.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Бурна ноќ во Белград

Српската полиција рано изутринава им стави крај на повеќечасовните протести во Белград кои почнаа по најавата на српскиот претседател дека ќе биде повторно воведен полициски час.

Гледај видео 02:14

Прочитај го и ова