Бомба - причина за пад на авионот? | Сите содржини | DW | 05.11.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Бомба - причина за пад на авионот?

Се‘ поверојатно е дека причина за несреќата на рускиот авион во Египет е поставена бомба во него.

Гледај видео 02:25
Now live
02:25 минути

Прочитај го и ова